Šarvojimo salės

Tel: +370 (659) 66666 visą parą
El. Paštas: info@amzinybesnamai.lt

Mirus artimam žmogui, kartais, rodos, nelieka laiko nei susitaikyti su šia mintimi, nei tinkamai pasirengti laidotuvėms. Su mylimu žmogumi norisi atsisveikinti oriai ir jausti, kad tikrai padarėte viską, ką galėjote. Jūsų pareiga – suorganizuoti laidotuves tinkamai, taip, kad mirusiojo siela galėtų ramiai iškeliauti. Reikia rūpintis kiekviena laidotuvių smulkmena, kurių yra tikrai nemažai, tačiau visų svarbiausia – tinkamas velionio pašarvojimas.

Šarvojimo salės seniau ir dabar

Vyresnės kartos atstovai dar ir dabar, tikriausiai, prisimena ilgas laidojimo ceremonijas, velionio šarvojimą namuose ir nuolatinį čia atvykusių lankytojų šurmulį. Tuomet buvo įprasta šarvojimu ir žmonių aptarnavimu rūpintis savarankiškai. Tačiau laikas nestovi vietoje, keičiasi ne tik tradicijos, bet ir žmonių poreikiai.

Daugelis dabar gyvena įtemptu darbo ritmu, turi mažai laiko ir nežino, kaip tinkamai suorganizuoti kiekvieną laidotuvių procesą. Būtent todėl, dabar įprasta kreiptis į laidotuvių namus, kurie turi šiuolaikines, tam pritaikytas šarvojimo sales ir padeda greitai bei tikslingai atlikti visas laidojimo apeigas.

Šarvojimo salių svarba

Veliono šarvojimas – svarbus žingsnis visoje kelionėje į Anapilį. Šio proceso metu suteikiamos paskutinės akimirkos pabūti su mirusiuoju, ramiai pasėdėti, pabendrauti su giminaičiais. Mirusiojo šarvojimas – pati jautriausia, subtiliausia ir reikšmingiausia laidotuvių proceso dalis, todėl itin svarbu pasirinkti tokią salę šarvojimui, kurioje ne tik Jūs patys, bet ir atėję asmenys jausis patogiai, jaukiai, bei bus nepriekaištingai aptarnauti.

UAB „TADORA“ suteikia Jums platų šarvojimo salių pasirinkimą skirtinguose miestuose:

 • Šarvojimo salės Vilniuje pasižymi jaukiu bei šiltu interjeru ir eksterjeru. Dzūkų g. (Naujininkuose) esančiuose landojimo namuose galima pasirinkti iš keturių skirtingų dydžių salių, kuriose sėdimų vietų yra ir iki 35, ir iki 150. Talino g. (Justiniškėse) esančiuose laidojimo namuose pasiūlysime penkias skirtingo dydžio šarvojimo sales, kuriose rasite sėdimų vietų nuo 50. Taigi, atsižvelgdami į skirtingus poreikius ir susirinksiančių žmonių skaičių, galite pasirinkti iš tikrai plataus salių asortimento.
 • Šarvojimo salės Vilniuje turi ir papildomą padalinį Naujojoje Vilnioje. Čia galėsite išsirinkti tinkamiausią salę iš trijų variantų.
 • Šarvojimo salės Molėtuose. Turime pasiūlyti Jums vieną salę, kurioje galės susėsti iki 40 asmenų.
 • Šarvojimo salės Švenčionyse. Visada maloniai siūlome rinktis mūsų vieną moderniausių ir jaukiausių salių mieste, kurioje tilps atsisėsti net 50 žmonių.
 • Šarvojimo salės Zarasuose suteikia klientams didelį patogumą bei išskirtini interjero grožį akims. Šiame mieste Jūs galite rinktis dvi skirtingas sales: vienoje sėdimų vietų yra 50, o kitoje – 60.

 

Visos mūsų šarvojimo salės modernios, todėl jose yra: 

 • Minkštasuoliai;
 • Muzikinis fonas, pagal Jūsų asmeninius pageidavimus;
 • Optimalus apšvietimas;
 • Poilsio kambariai, kuriuose rasite indus ir šaldytuvą, galėsite ramiai pasikalbėti, atsigerti kavos, arbatos bei užkąsti;
 • Šarvojimo salių aptarnavimas viso lankymo metu. Šios paslaugos dėka artimiesiems nereikia dėl nieko papildomai jaudintis.
 • Papildomai galite rinktis projektorių, kuris rodys mirusiojo nuotraukas iš įvairių gyvenimo akimirkų.

 

Tinkamai atsisveikinę su velioniu, jausitės atlikę pareigą ir svarbų darbą šeimai, Jus užplūs dvasinė ramybė, kad padarėte viską, ką galėjote geriausia. Mūsų šarvojimo salės Vilniuje ir kituose miestuose padės paversti liūdnas akimirkas ramesnėmis, pagarbiomis, todėl suprasite, kad žmogaus išėjimas iš šio pasaulio yra natūralus ir taikus reiškinys.

Pasitikėkite mumis pačiomis skaudžiausiomis gyvenimo aplinkybės. Esame visada pasiruošę Jums padėti! Teikiame nemokamas konsultacijas bet kuriuo paros metu, tad visada prašome kreiptis telefonu +370 (659) 66666 arba el. paštu info@amzinybesnamai.lt

Molėtai, Vilniaus g. 13

Siūlome rinktis iš dviejų skirtingo dydžio šarvojimo salių.

Švenčionyse,
Bažnyčios g. 2

Siūlome vieną salę.

Zarasuose,
Bažnyčios g. 2B

Siūlome rinktis iš dviejų skirtingo dydžio šarvojimo salių.