Urnos

Tel: +370 (659) 66666 visą parą
El. Paštas: info@amzinybesnamai.lt

Kokybiškos kremavimo urnos šiuolaikiniam palaikų laidojimui

Nors Lietuvoje šiuolaikinis kremavimas bei urnos laidojimui pradėtos naudoti ne taip ir seniai, tačiau mirusiojo deginimo paprotys žinomas jau apie 3 tūkstančius metų prieš mūsų erą. Nuo seno buvo tikima, kad sudegus materialiam kūnui, žmogaus siela išsilaisvina, todėl vėlė gali ramiai iškeliauti į kitą pasaulį.

Kur galima laidoti urnas?

Paskutiniu metu Lietuvoje žmonės susiduria su kapaviečių stygiumi. Dėl šios priežasties palaikų deginimas bei laidojimas kolumbariumuose padeda išspręsti šiuos rūpesčius. Urna – specialus indas, kur yra laikomi mirusiojo pelenai po kremavimo. Įvairios kremavimo urnos gali būti laidojamos ne tik kolumbariumuose, tačiau ir užkasamos kapavietėse, taip išlaikant tradicinio laidojimo papročius.

Kodėl verta rinktis kremavimo urnos šarvojimą bei laidojimą?

Lietuvoje kremavimas ir urnos laidojimas kasmet vis populiarėja. Šis žmogaus laidojimo būdas vis dažniau pasirenkamas, kadangi yra higieniškas bei ekologiškas. Taip pat pastebėta, kad, kai yra šarvojama bei laidojama urna, o ne velionio kūnas, visa ceremonija būna mažiau prislėgta bei niūri. Taip pat, Lietuvoje urną galima 3 mėnesius laikyti savo namuose ir tik po to palaidoti, todėl taip yra suteikiama daugiau laiko gedului bei susitaikymui su artimojo mirtimi. Tai itin pagarbi ir estetiška gedulo išraiška.

Kokios kremavimo urnos yra siūlomos mūsų laidojimo namuose?

UAB „Tadora“ teikia visas laidojimo paslaugas vienoje vietoje, todėl su mielu noru padės Jums išsirinkti pačią tinkamiausią urną, siekiant išpildyti skirtingus kiekvieno kliento pageidavimus. Urnos kaina priklauso nuo medžiagos rūšies. Savo klientams siūlome rinktis net iš 50 rūšių. Galima įsigyti ne tik marmuro ar granito medžiagos, tačiau ir specialias BIO urnas, kurios sunyksta žemėje. Tai vienas populiariausių pasirinkimų tarp tvarumą ir ekologiją vertinančių žmonių.

Jeigu turite kokių nors klausimų, susijusių su urnų pasirinkimu, galite drąsiai kreiptis į mus bet kuriuo paros metu. Teikiame nemokamas konsultacijas telefonu +370 (659) 66666 arba el. paštu info@amzinybesnamai.lt