Karstai

Tel: +370 (659) 66666 visą parą
El. Paštas: info@amzinybesnamai.lt

Karstai – neatsiejami tradicinio laidojimo elementai Lietuvoje

Įvairaus tipo karstai dažniausiai yra naudojami tradiciniam mirusiojo laidojimui Lietuvoje bei daugumoje pasaulio šalių. Tradicinis mirusiojo palaidojimas, užkasant kūną po žeme, šiuo metu skaičiuoja daugiau nei 100 000 metų gyvavimą. Šis laidojimo būdas paplitęs tarp visų krikščionių ir yra itin populiarus ne tik visoje Europoje, tačiau ir Vakarų šalyse.

Nuo seno yra tikima, kad po mirties mirusiojo siela prisikelia kartu su savo kūnu, todėl nevalia jų atskirti. Nepaisant to, kad šiais laikais galima pasirinkti visiškai kitokias velionio laidojimo alternatyvas, gilias tikėjimo šaknis puoselėjantys lietuviai iki šiol vis dar labai noriai renkasi būtent tradicinį mirusiojo palaidojimą.

Karstas – neatsiejamas tradicinio laidojimo elementas Lietuvoje.

Norint, kad laidotuvės būtų kuo tradiciškesnės, būtina ne tik gerai pagalvoti apie visas religines apeigas, bet ir pasirinkti tinkamą bei kokybišką karstą velionio kūnui. Kaip jau žinote, karstas bus matomas ne tik per pačias laidotuves kapinėse, bet ir viso mirusiojo šarvojimo metu. Todėl kiekvienas klientas nori pasirinkti ne tik kokybišką, tačiau ir estetiškai atrodantį gaminį. Mūsų laidojimo paslaugas teikianti bendrovė džiaugiasi, galėdama pasiūlyti Jums labai platų karstų asortimentą.

Kokius karstus siūlome?

UAB „Tadora“ teikia visas laidojimo paslaugas vienoje vietoje, todėl padės Jums išsirinkti patį kokybiškiausią karstą, kuris tiks velioniui ne tik pagal jo ūgį, bei ir pagal individualius Jūsų poreikius. Galima rinktis vienspalvius, arba raižytus specialiais raštais karstus. 

Visi mūsų karstai gaminami iš medžio ir galima rinktis net iš 30 skirtingų modelių. Karstų kainos tiesiogiai priklauso nuo modelio ir labai skiriasi, tam, kad galėtų prisitaikyti prie skirtingų, Jūsų mielieji, pageidavimų.

Jeigu turite kokių nors klausimų, susijusių su karstų išsirinkimu, į mus galite kreiptis bet kuriuo paros metu. Teikiame nemokamas konsultacijas telefonu +370 (659) 66666 arba el. paštu info@amzinybesnamai.lt