Laidojimo paslaugos

Tel: +370 (659) 66666 visą parą
El. Paštas: info@amzinybesnamai.lt

Mylimo asmens netektis kartais užklumpa mus pačiu netikėčiausiu metu. Net, jei jau ir buvo žinoma, jog žmogui liko nebedaug gyventi, susitaikyti su netektimi kartais būna be proto sunku. Tokiomis akimirkomis reikia ne tik artimo peties išsiverkti bei nurimti, tačiau ir tikrų profesionalų pagalbos, kurie užsiims velionio laidojimu. Tik tinkamai, pagal papročius, palaidoję savo artimąjį, galėsite atrasti vidinę ramybę savo mintyse ir kopti gyvenimo laipteliais toliau.

Laidojimo paslaugos vienoje vietoje. Kodėl tai patogu?

Suprantame, kad skubančiam šiuolaikiniam žmogui, ypač tokiomis jautriomis akimirkomis, turi būti suteiktos visos reikalingos laidojimo paslaugos vienoje vietoje. Todėl tuo pasirūpiname, kad sutaupytumėte daugiau laiko ir sveikatos bei galėtumėte tyliai gedėti. Taip pat tai patogu, kadangi nebelieka poreikio bendrauti su skirtingomis laidojimų paslaugų įmonėmis

Galėsite ramiau atsikvėpti, daugiau pabūti tiek su artimaisiais, tiek su savo pačių mintimis. Mirtis – stiprus gyvenimo smūgis, su kuriuo reikia susitaikyti, todėl mažų mažiausiai norisi uoliai rūpintis kiekviena laidojimo proceso detale.

Laidojimas Amžinybės namuose

UAB „Tadora“ (Amžinybės namai) – tai laidojimo paslaugos Vilniuje ir kituose miestuose. Įmonė iš viso turi skirtingas šarvojimo sales šešiuose Lietuvos miestuose. Kiekvieno miesto, kiekvienoje šarvojimo salėje rasite visas būtinas paslaugas.

Mūsų laidojimo paslaugos Vilniuje ir kituose miestuose yra greitos, operatyvios, kokybiškos. Skiriame atitinkamą dėmesį kiekvienam klientui, visada atsižvelgiama į jų pageidavimus ir galime pasiūlyti daug malonių, naudingų, bei kartais netikėtų sprendimų.

Mūsų teikiami laidojimo paslaugų paketai 

 

Papildomai siūloma:

 

Nuo ko priklauso laidojimo paslaugos kaina?

Įvairios laidojimo paslaugos Vilniuje tiek kokybės, tiek kainos požiūriu gali ženkliai skirtis. Kaip ir visuose Lietuvos miestuose. Pats laidojimas gali žmonėms kainuoti ir išties nebrangiai, tereikia gerai įsigilinti į savo poreikius. Tik nuo velionio artimųjų sprendimo priklausys pilna laidojimo kaina.

Ji skiriasi priklausomai nuo šarvojimo trukmės, dekoracijų, giedorių, maisto pasirinkimo, karsto/urnos kainos bei kitų aspektų. Jeigu Jums sunku apsispręsti, kokius laidojimo paslaugų paketus pasirinkti – kreipkitės ir mes mielai padėsime Jums apsispręsti, atsižvelgdami į Jūsų finansinę padėtį.

Mes visada pasirengę padėti bėdoje! Paslaugas teikiame vienomis pigiausių kainų Vilniuje. Teikiame nemokamas konsultacijas bet kuriuo paros metu, tad visada prašome kreiptis telefonu +370 694 01777 arba el. paštu info@amzinybesnamai.lt